Kars Öğretmen Evi
ÖĞRETMEN EVİNE HOŞGELDİNİZ

Hakkımızda

42 oda ve 84 yatak kapasitesi ile 80 kişilik konferans salonu, 100 kişilik lokal, 400 kişilik düğün salonu, 150 kişilik yemekhane, 40 kişilik VIP salonu, 1000 kitap kapasiteli kütüphane, bay-bayan kuaför, bay-bayan mescid, 50 araç kapasiteli açık otopark vb. bölümler ile birlikte tüm kullanıcılara güler yüzlü hizmet sunulmaktadır. Kurumumuzda her türlü seminer, toplantı, düğün ve nişan gibi etkinlikler yapılabilmektedir. Odalarda ücretsiz wifi, tek kişilik odalarda 42 inç(106 ekran) çift kişilik odalarda 32 inç(82 ekran) lcd tv, 24 saat sıcak su, duşa kabinli banyolar, saç kurutma makinaları bulunmaktadır. Konaklamalar yatak+kahvaltı olarak satışa sunulmakta olup fiyatlara kdv dahildir. Ayrıca kurumumuzda engelli asansörü mevcuttur. 24 saat güvenlik ve kamera sistemi bulunmaktadır.

Kars Öğretmenevi olarak misyonumuz;

Sosyal paydaşların konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm – otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak ve bunun yanında üyelerin yeme – içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılamak.

Kars Öğretmenevi olarak vizyonumuz;

Sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, değişime açık, güçlü bir kültüre ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, toplumsal sorumluluk bilincinde bir kurum olmaktır.